Profesjonalne studio wizażu w Twoim domu

Czy zastanawiałaś się...


... nad tym, jak dużą część image stanowią paznokcie? Z pozoru to jedynie dodatek, lecz odpowiednio wypielęgnowane, umalowane, z nadanym właściwym kształtem i długością, mogą całkowicie zmienić to, jak Cię postrzegają. Jednym z niewielu w Polsce kursów stawiających właśnie na naukę przedłużania, pielęgnacji i zdobienia paznokci, jest kurs Manicure i Stylizacji w Akademii Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej.

Dzięki kursowi możesz:

  • Sprawić, że ludzie będą Cię postrzegać jako osobę zadbaną i z klasą!
  • Wykreować swój image
  • Poprawić swoje samopoczucie
  • Pozbyć się swoich kompleksów
  • Zaimponować otoczeniu swoją estetyką

To zadziwiające, jak człowiek może się zmienić gdy tylko wskaże mu się właściwą drogę doskonalenia umiejętności. Oto kilka przykładów - sprawdź metamorfozy kursantek - Ty też możesz o wiele lepiej wygląać!

KILKA ZDJĘĆ Z KURSU:

Cyrkonie svarowski

Dolarowy collage
French, paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe french
Akryl lekko wypukły

Akryl lekko wypukły
Akrylowy french

Akrylowy french

Zdjęcia przedstawiają paznokcie i dłownie wykonane przez uczestniczki kursu i nie są komputerowo retuszowane.

Ty też możesz o mieć zadbane paznokcie i dłonie - wystarczy tylko że zrobisz pierwszy krok ku zmianie Twojego życia na lepsze!

Możesz też nauczyć się atrakcyjnego zawodu stylistki paznokci!

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci w ASP nie tylko da Ci umiejętności jak zadbać o siebie. Kurs manicure jest także kursem zawodowym. Oznacza to, że po jego ukończeniu możesz wykonywać zabiegi stylizacji paznokci. Obserwujemy olbrzymie zapotrzebowanie w UE i USA i wciąż rosnące szanse w Polsce. Praca w charakterze stylistki paznokci może być dla Ciebie doskonałym zabezpieczeniem, na wypadek gdybyś musiała zmienić zawód. Sama przecież wiesz, że jeden zawód to za mało!

Twój wybór. Stylistką paznokci zostaniesz albo Ty, albo Twoja sąsiadka.
Kompleksów pozbędziesz się albo Ty, albo Twoje koleżanki.

Szczegółowy program kursu Manicure i Stylizacji Paznokci:

Na kursie poznasz następujące zagadnienia:

Omówienie wszystkich dostępnych na świecie metod przedłużania paznokci. Stanowisko pracy, metody, techniki, aparatura i narzędzia, materiały, dermatologia, bezpieczeństwo i higiena pracy, pedicure.

Ćwiczenia praktyczne: metoda żelowa (żel na tipsie), manicure: tradycyjny, biologiczny, francuski, pielęgnacja i masaż dłoni i stóp, Zabieg Parafinowy ASP®, zdobienie paznokci, korekcja wad płytki paznokcia.

Ile kurs trwa i gdzie się odbywa?

Kurs Manicure i Stylizacji Paznokci jest kursem 4-dniowym, dlatego możesz wprowadzić zmianę do Twojego życia zaledwie w mniej niż tydzień! Zajęcia trwają 40 godz. lekc., zajęcia trwają od poniedziałku do czwartku. Dla osób pracujących dostępne są także terminy weekendowe (soboty i niedziele).

Wszystkie zajęcia odbywają się w specjalnie przystosowanym do stylizacji paznokci Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP, mieszczącym się w Krakowie w Rynku Dębnickim 4. Noclegi już od 25 zł/doba, po przeciwnej stronie ulicy! (więcej o noclegi pytaj telefonicznie)

W czwartym dniu zajęć podejdziesz do zawodowego egzaminu, a po jego zdaniu otrzymujesz Certyfikat ASP w jednej z trzech wersji językowych (do wyboru niemiecka, angielska lub polska) oraz zawodowe Zaświadczenie.

Kurs kosztuje 900 zł + 200 zł wpisowego. Pierwszy certyfikat i zaświadczenie są darmowe!

Jak się zapisać?

Sprawdź na stronie z opisem rekrutacji - wypełnij formularz zgłoszeniowy i odmień swoje życie!

A co po kursie?

Dodatkowo:

  • Będziesz mogła zakupić wszystko do paznokci w bardzo atrakcyjnych cenach (ozdoby, lakiery, pilniki, żele, akryle, płyny, tipsy i pozostałe). Zdjęcia, opisy i cennik akcesoriów na stronie hurtowni kosmetycznej.
  • Będziesz mogła przystšpić do pištkowych Warsztatów Akrylowych (dodatkowy 1-dniowy kurs przedłużania paznokci akrylem, dodatkowy certyfikat, dodatkowe zaświadczenie) w promocyjnej, niższej cenie 350 zł
  • Będziesz mogła przystšpić do sobotnich Warsztatów Fiberglass (dodatkowy 1-dniowy kurs regeneracji paznokci włóknem fiberglass, dodatkowy certyfikat, dodatkowe zaświadczenie) w promocyjnej, niższej cenie 400 zł