Profesjonalne studio wizażu w Twoim domu

Czy zastanawiałaś się...


... nad tym, jak wygląda prawidłowa pielęgnacja skóry, i o ile lat młodziej możesz wyglądać za jakiś czas? Dzięki właściwej pielęgnacji i profilaktyce, wiele zyskasz nie tylko Ty, ale i Twoi najbliżsi! Wielokrotnie słyszymy "gdybym 10 lat temu potrafiła o siebie zadbać..." - nie powtarzaj cudzych błędów!

Na praktycznym aspekcie kosmetyki koncentruje się kurs Kosmetyki Praktycznej w Akademii Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej - jedyny taki kurs w Polsce.

Dzięki kursowi możesz:

  • Zadbać o własne ciało i skórę
  • Nauczyć się pielęgnacji i profilaktyki kosmetycznej
  • Poprawić swoje samopoczucie
  • Pozbyć się swoich kompleksów
  • Otworzyć własny salon kosmetyczny!

KILKA ZDJĘĆ Z KURSU:

Preparat na plecach

Preparat na plecach
Preparat tężeje

Preparaty tężejš
Maseczka na twarzy

Preparat na twarzy
Glinki kosmetyczne

Glinki kosmetyczne


Zdjęcia przedstawiają kursantki podczas pracy na kursie.

Ty też możesz o nauczyć się dbać o swoje ciało - wystarczy tylko że zrobisz pierwszy krok ku zmianie Twojego życia na lepsze!

Możesz też nauczyć się atrakcyjnego zawodu kosmetyczki!

Kurs Kosmetyki Praktycznej w ASP nie tylko da Ci umiejętności jak zadbać o siebie. Kurs kosmetyczny jest także kursem zawodowym. Oznacza to, że po jego ukończeniu możesz wykonywać zabiegi kosmetyczne, otworzyć swój gabinet kosmetyczny (czy np. salon spa), pracować najemnie lub we własnej firmie. Obserwujemy olbrzymie zapotrzebowanie w UE i USA i wciąż rosnące szanse w Polsce. Praca w charakterze kosmetyczki może być dla Ciebie doskonałym zabezpieczeniem, na wypadek gdybyś musiała zmienić zawód. Sama przecież wiesz, że jeden zawód to za mało!

Twój wybór. Kosmetyczką zostaniesz albo Ty, albo Twoja sąsiadka.
Kompleksów pozbędziesz się albo Ty, albo Twoje koleżanki.

Szczegółowy program kursu Kosmetyki Praktycznej:

Na kursie poznasz następujące zagadnienia:

Zasady funkcjonowania i organizacja Salonu Kosmetycznego. Pielęgnacja skóry twarzy i włosów. Zastosowanie masek kosmetycznych. Pełna diagnostyka kosmetyczna. Higieniczne oczyszczanie skóry. Preparaty kosmetyczne - podział i ich praktyczne zastosowanie. Kosmetyka zachowawcza, poradnictwo.

Pielęgnowanie i upiększanie oprawy oczu, henna. Podstawowe zagadnienia masażu kosmetycznego. Zabiegi regeneracji kosmetycznej, nawilżające, odżywcze, hydromasaż. Specjalistyczne techniki aplikacji preparatów. Podstawy ziołolecznictwa w Kosmetyce. Właściwości mięśni twarzy, szyi, dekoltu.

Pięlęgnacja dłoni. Masaż dłoni i zabiegi regeneracyjne. Depilacja. Body-wraping. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, antycellulitowe, parafinowe. Pielęgnacja biustu i dekoltu, w tym zabiegi liftingujące. Kompleksowe planowanie, wykonywanie, łączenie zabiegów.

Kosmetologia lecznicza. Schorzenia skóry. Lecznicze oczyszczanie skóry, lecznicze złuszczanie naskórka. Zabiegi uzupełniające. Galwanizacja i jontoforeza, d'arsonvalizacja. Aromoterapia w formie nawilżania. Dietetyka - zasady zdrowego odżywiania. Maski liftingujące.

Ile kurs trwa i gdzie się odbywa?

Kurs Kosmetyki Praktycznej jest kursem 16-dniowym, dlatego możesz nauczyć się poważnego zawodu, rozchwytywanego na rynku pracy, zaledwie w 2 miesiące Zajęcia trwają 160 godz. lekc., zajęcia odbywają się albo w soboty i niedziele, albo we wtorki i środy (sama wybierasz korzystniejszy dla Ciebie tryb).

Wszystkie zajęcia odbywają się w specjalnie przystosowanym do zabiegów kosmetycznych Centrum Edukacji Beauty&Wellness ASP, mieszczšcym się w Krakowie w Rynku Dębnickim 4. Noclegi już od 25 zł/doba, po przeciwnej stronie ulicy! (więcej o noclegi pytaj telefonicznie)

W ostatnim dniu zajęć podejdziesz do zawodowego egzaminu który prowadzi osobiście Mistrz Kosmetyki Krystyna Łenczyńska, a po jego zdaniu otrzymasz Certyfikat ASP w jednej z trzech wersji językowych (do wyboru niemiecka, angielska lub polska) oraz zawodowe Zaświadczenie.

Kurs kosztuje 4000 zł + 200 zł wpisowego. Pierwszy certyfikat i zaświadczenie są darmowe!

Jak się zapisać?

Sprawdź na stronie z opisem rekrutacji - wypełnij formularz zgłoszeniowy i odmień swoje życie!

A co po kursie?

Dodatkowo:

  • Będziesz mogła liczyć na bezpłatnš promocję Twojego gabinetu w sieci internet!
  • Będziedz mogła liczyć na nasze porady, jesteśmy dostępni przez 5 dni w tygodniu pod numerem biurowym!
  • Będziesz mogła zakupić akcesoria kosmetyczne w bardzo atrakcyjnych cenach (ozdoby, lakiery, pilniki, żele, akryle, płyny, tipsy i pozostałe). Zdjęcia, opisy i cennik akcesoriów na stronie hurtowni kosmetycznej.
  • Będziedz mogła przystąpić do pozostałych kursów, zachowujšc promocyjne ceny z dnia zapisu na kurs kosmetyczny!